EasyLift-Serwis

Rafał Sporna

Serwis Podnośników Koszowych

501-561-071
info@easylift-serwis.pl

O Firmie

Firma EasyLift - Serwis  Rafał Sporna to nieautoryzowany serwis zajmujący  się naprawą, sprzedażą części oraz konserwacją podnośników koszowych włoskiej firmy Multitel Pagliero S.P.A.

 

Moje Doświadczenie :

 W roku 2000 Firma  EasyLift Polska Sp.z o.o. rozpoczęła sprzedaż podestów marki Multitel Pagliero w Polsce, podestów które w tamtych latach dzięki swojej nowoczesnej aluminiowej kostrukcji i obrotowemu koszowi zyskały sobie dużą popularność wśród ówczesnych klientów. To własnie wtedy rozpoczęła  sie moja przygoda z podestami tej marki .

 W 2001 roku rozpocząłem pracę w firmie EasyLift Polska początkowo jako mechanik a poźniej jako kierownik serwisu rok po roku zdobywając coraz większe doświadczenie w naprawach tych urządzeń  . W 2010 roku otworzyłem własną firmę i  już jako EasyLift -Serwis  wciąż naprawiam podesty tej marki . Moje ponad 20 letnie doświadczenie ,sumienność, zaangażowanie i ciężka praca sprawiają że jestem dobry w tym co robię,  co potwierdzają pozytywne opinie moich klientów .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oznaczenie Multitel stanowi zarejestrowany znak towarowy i jest własnością Multitel Pagliero S.p.A. EasyLift-serwis Rafał Sporna nie jest autoryzowanym dystrybutorem produktów oraz usług serwisowych związanych z produktami tej marki. Posługuje się jednak oznaczeniem Multitel na niniejszej stronie w ramach wyczerpania prawa do znaku towarowego.

Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 75 bytes) in /app/events/afterRender.php on line 24